Saç Tokalarında Rengarenk Modeller
Saçlarınızın dış görünüşünüz üzerinde büyük bir etkisi vardır. Saç şekliniz  tarzınızı yansıttığı gibi, özgüveninizi de etkiler. Rengi ve modeli kadar, kullandığınız tokalar da saçınızın nasıl göründüğünü etkileyecektir. Mandal tokadan lastik tokaya, taraklı tokadan taşlı tokalara ve pens tokalara kadar, birbirinden oldukça farklı toka modelleriyle, saç stilinizi güçlendirebilirsiniz.
Peki hangi toka ne zaman kullanılmalı?
Eğer uzun ve  gür saçlara sahipseniz, pens tokalar hafif derli toplu bir görüntü sağlamak için oldukça uygun bir tercih olacaktır. Pens toka ile saçınızı tamamen toplamak yerine öndeki perçemleri arkaya tutturarak, hem uzun ve güzel saçlarınızı gösterip, hem de yüzünüzü kapatmalarını engelleyebilirsiniz.
Genelde sıcak yaz aylarında tercih ettiğimiz topuz ve kuyruk modelleri için en ideal toka modeli, lastik tokalar olacaktır. At kuyruğu yaparken ince lastik tokalar kullanıma daha uygun olacakken, topuz modellerinde daha kalın lastik toka modelleri tercih edilebilir. Lastik tokalar ile kimi zaman günlük bir tarz yakalarken kimi zaman da kullanacağınız topuz modelleri ile gece şıklığına kavuşabilirsiniz.
Mandal tokalar için günlük hayatta kullanıma en uygun toka modelleri diyebiliriz. Yaz aylarında her kadının çantasında bulunması gereken ve uzun saçlarınızı iki saniye içerisinde toplamanıza imkan sağlayan mandal tokalar, hem pratik hem de konforlu bir tercih olacaktır.
90'lı yılların popüler toka modellerinden taraklı tokalar ise, son yıllarda tekrar gün yüzüne çıktı. Eğer taraklı tokaların artık biraz demode olduğunu düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz. Hem resmi ortamlara hem de günlük kullanıma oldukça uygun olan taraklı tokalar ile çok orijinal ve dikkat çekici saç modellerine ulaşabilirsiniz. Daha önce kullanmadıysanız, saçlarınızda yeni bir şıklık yaratmak için ideal bir tercih.
Resmi davetlerde, iş ortamında, veya akşam dışarı çıkarken tercih edilmeye en uygun modeller ise taşlı tokalar olacaktır. Abiye kıyafetler haricinde günlük stilinize de uyarlayabileceğiniz taşlı toka modellerine ulaşabilirsiniz. Birbirinden şık ve renkli toka çeşitlerinden seçeceğiniz toka ile kombininizi tamamlayıp, ışıltılı tarzınızı saçlarınıza yansıtmak sizin elinizde.

Alışveriş Sepetin

Sepetiniz henüz boş
SİPARİŞİ TAMAMLA ALIŞVERİŞE DEVAM ET

HESABINIZA GİRİŞ YAPIN

parolanızı mı unuttunuz?
ÜYE DEĞİLSENÜYE OL