SAÇ AKSESUARI - Tarzınızı Tamamlayan Saç Aksesurları
Kadın stilinin önemli bir bölümünü oluşturan saç dizaynında, saç aksesuarının şüphesiz büyük bir yeri var. Rengi ve modeliyle oynamayı çok sevdiğiniz saçlarınıza taktığınız toka ve taçlar, bandana ve saç bantları elbette hem enerjinizi hem de tarzınızı yansıtmalı!
Her stile uygun birbirinden şık saç aksesuarlarını, taşlı tokaları, renkli tokaları, bandana modellerini, saç bantlarını, gelin saç aksesuarlarını, taçları sitemizi dolaşarak keşfedin! Saçlarınızı nasıl şekillendirirseniz şekillendirin, bu aksesuarlar tam size göre. İster şık bir topuz, ister örgü, isterseniz de dağınık kullanın. Her modele uygun saç aksesuarıyla güzel bir görünüm elde edebilirsiniz!
Gelinlerin gelinlikleriyle uyumlu saç aksesuarı seçimi başlı başına bir zaman ve araştırma konusu. Gelin saç aksesuarı tercihinde birçok faktörü göz önünde bulundurmak gerekiyor. Gerekli araştırmaları tamamladıktan sonra sitemizden yapacağınız alışverişle hem uygun fiyatlı ve şık tercihlerde bulunabilecek hem de zamandan tasarruf edeceksiniz. Gelin saç aksesuarlarının gözdesi olan taç ve taşlı tokalar sadece gelinlerin kullanımıyla sınırlı değil. İster mezuniyet elbiselerinizle ister şık bir restorandaki akşam yemeği davetinde bu aksesuarları kullanabilirsiniz. Tüm gece kıyafetleriyle rahatlıkla kombinleyebileceğiniz taç ve taşlı toka modellerine sitemizden göz atmayı unutmayın!
Renkli saç tokaları, renkli kombin yapmaktan hoşlananların en sevdiği aksesuar. İlk bakışta dikkatleri üzerinize çekmek hiç bu kadar kolay olmamıştı! Günlük hayatınızda elinize ne geçerse giyip çıktığınız anlarda bile renkli saç tokaları imdadınıza yetişerek şık bir görünüm elde etmenizi sağlayacak.
Çok sevdiğimiz 90’lar vintage modasıyla saç bantları, bandana modelleri tekrar hayatımıza girdi. Saç bantlarını değişik şekillerde başınıza bağlamak serbest. Sadece başınızın üstüne getirip tepeden bir bandana bağlayarak iş yerinde, okulda günlük hayata karışabilirsiniz. Klasik kullanımının dışında, mesela başınızdan aşağı sarkıtıp çene altınızdan bağlayacağınız saç bantları ya da bandana modelleri ile daha şık, frapan bir kombin oluşturarak gözleri üzerinize çekebilirsiniz!
Çok sevdiğiniz saçlarınıza verdiğiniz değeri biliyoruz! Her kombini denemek, her renkle kendini yansıtmak için tüm bu ürünlerin ve çok daha fazlasının yer aldığı outlet saç aksesuarları bölümümüzü ziyaret etmeyi unutmayın.

Alışveriş Sepetin

Sepetiniz henüz boş
SİPARİŞİ TAMAMLA ALIŞVERİŞE DEVAM ET

HESABINIZA GİRİŞ YAPIN

parolanızı mı unuttunuz?
ÜYE DEĞİLSENÜYE OL