Her Tarza Uygun Renk, Kumaş ve Desen Alternatifleriyle Birbirinden Güzel Şal Çeşitleri Coquet’te!

Dört mevsim şık kombinlerin yıldızı şallar içerisinde ipek şallar, yün şallar, eşarp şallar, dantel şallar, abiye şallar ve örgü şallar en çok tercih edilenleridir. Her tarza uygun renk, kumaş ve desen alternatifleriyle birbirinden güzel şal çeşitleri Coquet’te!
İpek şallar her yıl olduğu gibi bu sene de rağbet gören şal modelleri arasında. Yün karışımlı ipek şallar kış aylarında daha çok tercih ediliyor. Önceden ipek şalları tek renk görürdük. Bu sezon rengarenk desenlerle kışlık ipek şallar karşımızda. Şık duruşundan dolayı tercih edilen ipek şallar, kullanımı diğer şallara göre zor olsa da vazgeçilmezlerden. İpek şallar genellikle çift taraflı kullanılır. Önceden tek renk çift taraflı kullanılırken artık bu sezon desen desen çift taraflı kullanılacağa benziyor.
Yün şallar kaban, palto ve trikoların tamamlayıcı parçaları olarak her stile ilham vermeye devam ediyor. Hem ipek şalı hem yün şalı seviyorsanız, yün ipek şallar tam size göre! Özellikle soğuk havalarda kullanımı oldukça kolaydır.
Eşarp şallar tesettür modasının vazgeçilmez bir parçasıdır. Eşarp şallar, desenli veya düz renk seçenekleriyle kişisel zevklere hitap etmekte. Bu sezon eşarp şallarda kumaş olarak özellikle kadife trend. Motif olarak ise geometrik şekiller revaçta.
Dantel şalı her sezon severek kullanıldığı gibi bu sezon da ipek kumaş şallara motiflenmiş dantel ayrıntılar olarak görüyoruz. Komple işlemeli dantel şallar diğer şallara göre daha ince oldukları için yaz aylarında veya sıcak havalarda kullanımı tavsiye edilir. Eğer pamuk veya ipek kumaşa motiflendirilirse 4 mevsim istenildiği gibi kullanılabilir.
Abiye şalları özel günlerinizde, düğün ve kınalarda ister başınızda ister omzunuzda tamamlayıcı olarak değerlendirebilirsiniz. Abiye şalların işlemeli ve boncuklu modelleri bu sene de çok moda.
Örgü şal modellerinin şüphesiz en kıymetlilerinden biri tığ işi olanlar. Havalar serinlemeye başladığında tam sonbahara uygun olan örgü şallar soğuğu almanızı engeller. Ayrıca farklı modelleri de vardır. Fıstık şal, üçgen şal, dikdörtgen şal, tığ işi şal ve battaniye şal örgü şallar içinde en çok tercih edilenleridir.

Alışveriş Sepetin

Sepetiniz henüz boş
SİPARİŞİ TAMAMLA ALIŞVERİŞE DEVAM ET

HESABINIZA GİRİŞ YAPIN

parolanızı mı unuttunuz?
ÜYE DEĞİLSENÜYE OL