Pareo, plaj elbisesi olarak günümüz literatüründe yerini almış ve plaj modasının vaz geçilmezleri arasına kendini altın harflerle yazdırmıştır.
Gündüz veya akşam kullanımına sahip, tatil sokaklarını podyuma çevirme garantisi veren bu parçaları ister göğüs altından bağlayın ister pantolon ya da elbise olarak kullanın ister dantel pareo modellerini ister örgü pareo modellerini seçin fark etmez. Siz de yaz aylarında rahatlığından ödün vermek istemeyen ancak şık olmak isteyen kadınlardansanız gardıropların kurtarıcı parçası haline gelen şık pareo modellerinden hemen bir tane edinin.
Birden fazla model ve desenlerde karşımıza çıkan şık pareoların en bilinenleri sizin de tahmin edeceğiniz gibi dantel pareo, örgü pareo, pareo pantolon ve pareo elbisedir. Kurtarıcı parça olarak rol üstenen pareolar her yaşa ve her kesme hitap eden geniş modelleri ile 7’den 70’e tüm kadınların tercihi olmuştur. Çeşitli modellerle artık sadece deniz kenarında kullanım halinden çıkmış, neredeyse yaz akşamlarının vaz geçilmezi haline gelebilecek pareo elbiseler ile kimse üzerinizde pareo olduğunu anlamayacaktır.
Bikini üstleriyle rahatlıkla kombin yapabileceğiniz pareo pantolonlarınızı gündüz plajda, akşam üzeri ise kısa bluzlar ile tamamlayabilir ve bir kafe oturup serin serin limonatanızı yudumlarken kafenin yıldızı olabilirsiniz. Pareo pantolonlarınızı koton pareodan tercih ederseniz sizi rahat bir görünüme, dantel pareodan tercih ederseniz ise katılacağınız bir akşam üstü sahil partisinde sizi çok şık bir görünüme kavuşturacağından emin olabilirsiniz. Renkli pareo modelleri ise göz alıcı plaj stili için birebir!
Yerine göre değişkenlik gösterecek olan şık pareo, pantolon pareo, dantel pareo, örgü pareo, renkli pareo, koton pareo modellerinden en tercih edilen şüphesiz ki elbise formunda giyilenleridir. Bir yaz akşamı elbise formunda olan dantel pareoların içiresine giyeceğiniz büstiyer ve mini şort kombini ile üzerinizde pareo olduğunu unutturun! Mayo veya bikininizin üzerine giyeceğiniz örgü, dantel ya da bikininizin rengine uygun bir renkte seçeceğiniz renkli pareolarınızla plajların gözdesi haline gelin!
Çok model ve çok çeşit arasında kaybolmadan örgü, koton, şık ve dantel pareolara da değinmek gerekir. Örgü pareolar genellikle gündüz kullanımına uygun iken, şık dantel pareolar gece kullanımı için oldukça elverişli olduğunu biliyoruz. Koton pareo modelleri ise son dönemlerin yaz modasına damgasını vuruyor ve şıklık yarışında dantel pareolar ile bir boy farkla arayı kapatıyor.
Düşünün ki şık bir pareo elbise ile sıcak yaz aylarında bir meltem gibi esiyorsunuz. Daha ne isteyebilirsiniz ki.

Alışveriş Sepetin

Sepetiniz henüz boş
SİPARİŞİ TAMAMLA ALIŞVERİŞE DEVAM ET

HESABINIZA GİRİŞ YAPIN

parolanızı mı unuttunuz?
ÜYE DEĞİLSENÜYE OL