Saçlar stilimin en önemli kısımlarından biri diyorsanız, kadınların en çok tercih ettiği saç aksesuarı olan bandanalar tam size göre! Hem tarz sahibi, hem rahat, hem de kullanışlı olan bandanaların değişik kumaşlarda ve renklerde bulabileceğiniz birçok çeşidi bulunuyor. İster kare bandana, ister yazlık bandana, ister buff bandana olsun, şıklığınızı tamamlayacak tüm bandanalar Coquet’te.
90’lı yıllarda kadınların başlarından eksik etmediği bandanalar artık tekrar moda! Tamamıyla sizin ruhunuzu yansıtan, nasıl görünmek istiyorsanız o şekilde kullanabileceğiniz bandanalarla ister iddialı, ister salaş, ister şık görünebilirsiniz.
Sıcaklardan bunaldığınız bir günde hafif esen yaz rüzgarını daha iyi hissedebilmek veya biraz olsun serinlemek istiyorsanız yazlık bandanalar tam da bunun için düşünülmüş. İnce ve serin kumaşlarıyla rahatlıkla kullanabileceğiniz yazlık bandanalar yaz sıcaklarında sizin en büyük yardımcınız. Mini bir şort ve salaş bir tişört üstüne kullanacağınız bandanalar ise salaş günlük tarzınızda büyük fark yaratacak. Yaz aylarında eğlenmek ve dinlenmek için gittiğiniz tatillerin en düşündüren yanı denizden ve nemden etkilenen saçlar... Özellikle nem yüzünden şekil almayan ya da çok çabuk bozulan saçlar için ise yazlık bandanalar birebir. Yazın sahillerde kadınların vazgeçilmezi bandanalar, tatillerin kurtarıcısı olacak.
Bandanalar yalnızca yazın değil, bahar aylarında da kurtarıcımız. Her ne kadar bahar birçok güzelliğin müjdecisi olsa da bazen yağmur kadınları zor durumda bırakabilir. “Hava şartlarının tarzımı bozmasına izin vermem,” diyorsanız kare bandanalar vazgeçilmeziniz olacak. Islanınca şekil almayan saçlarınızı kolaylıkla yağmurdan koruyacak olan kare bandanaların kullanımı da oldukça rahat. Saçın büyük bir kısmını kapatabileceğiniz bandanalarla baharın keyfini çıkarabilirsiniz. İstediğiniz kıyafetinizle kombin yaparken dikkat etmeniz gereken tek faktör ise renk tonlarını uydurmanız. İster aynı tonlarda olan kıyafetinizi yine aynı tonlar kullanarak ton sür ton yapın, ister uçuş uçuş elbiselerinizin içinden pastel bir renk seçin, ister desenli ister figürlü bandanalar kullanın… Her kombininiz için uygun bir bandana var!
Bandana çeşitleri arasında kullanımı en kolay olanı ise buff bandanalar. Buff bandanalar ile ister soğuk günlerde başınızı koruyun ister sıcak günlerde terlemenizi engelleyin. Günlük bir topuz ya da sıkı bir at kuyruğu yaptığınız saçınıza takabileceğiniz buff bandanaları her mevsim kullanabilirsiniz. Sporda, yürüyüşte, kampta, her yerde buff bandanaları kullanabilirsiniz.

 

Alışveriş Sepetin

Sepetiniz henüz boş
SİPARİŞİ TAMAMLA ALIŞVERİŞE DEVAM ET

HESABINIZA GİRİŞ YAPIN

parolanızı mı unuttunuz?
ÜYE DEĞİLSENÜYE OL