Fark Yaratacağınız Giyim ve Aksesuarlar
Senenin tüm yorgunluğunu atmak için aylar öncesinden plan yaptığımız; deniz, kum ve güneşiyle dört gözle beklediğimiz yaz tatilini stilinizi tamamlayacak aksesuarlarla karşılayın! Bu yıl yine her yaz değişen moda trendlerini takip edebilir ya da kendinize yakışanı seçerek kendi sahil modanızı yaratabilirsiniz. Denizde ya da havuzda, Ege’nin mavisinde ya da sıcak Akdeniz sahillerinde, bu yaz için planınız ne olursa olsun valizinizdeki vazgeçilmez aksesuarlardan şapka, pareo, kimono, güneş gözlüğü, fular ve şal gibi tercihlerinizle bir adım öne çıkabilirsiniz.

Aksesuar dendiğinde akla ilk gelen kolye, yüzük ve küpe gibi takılar olsa da yaz-kış kullanabileceğimiz şapkalar da özellikle son yıllarda moda olmasıyla da son derece popüler ve stilimizi tamamlamada yardımcı aksesuarlardır. Yazın sıcak günlerinde sahillerde seçimimizi hasır şapkalardan yana yapabilir, spor kıyafetinizi tamamlamak için kep tercih ederken daha klasik kombinlerde ise fötr şapkalarınızla şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.

Yine yılın her mevsimi çantamızda bulundurduğumuz şal ve fular seçimlerimiz de aslında son derece önemli. Yazın esintili bir akşam yemeğinde kıyafetimize uygun sade bir fular tercih edebilir ya da işe, toplantıya herhangi bir buluşmaya giderken tercih edebileceğimiz desenli şalları kombininizin en dikkat çekici parçası haline getirebilirsiniz.

Günlük hayatımızdaki yeriyle en çok kullandığımız aksesuarlardan biri olan güneş gözlüğü artık bizim için bir ihtiyaç haline gelmiştir. Hal böyle olunca yüzlerce çeşitte ve renkte güneş gözlüğü bulmak mümkün olsa da önemli olan önemli olan yüzümüze yakışan modele sahip olmak. Geniş ve elmacık kemikleri belirgin yüz hatlarına kemik çerçeveler yakışırken dar ve uzun surata sahip olanlar seçimlerini ince ve şeffaf gözlüklerden yana yapabilirler.

Yaz mevsiminin kemikleşen aksesuarı pareolar da renk ve desen skalasının çeşitliliğiyle özellikle sahillerde bikini ve mayoların vazgeçilmez tamamlayıcısı. Rengarenk bikinilerin üzerine seçebileceğiniz düz ve tek renk pareolarla kumsallara sadeliğin şıklığını getirebilirsiniz. Son zamanlarda sokaklarda sıkça gördüğümüz ve sayısı gittikçe artan aksesuarlardan olan kimonoları da akşam gideceğiniz partiler ve festivallerde kullanabilir ve tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Dünyayı kasıp kavuran kimono şıklığını bir uzak doğu esintisiyle, bu yaz Akdeniz sahillerine taşımaya hazır mısınız ?

Alışveriş Sepetin

Sepetiniz henüz boş
SİPARİŞİ TAMAMLA ALIŞVERİŞE DEVAM ET

HESABINIZA GİRİŞ YAPIN

parolanızı mı unuttunuz?
ÜYE DEĞİLSENÜYE OL