Sezonun Favori Cüzdan Modelleri

Özellikle kadınların vazgeçilmezi, çantaların olmazsa olmazı cüzdanlar,  bu sezon da vitrinlerde göz kamaştırmaya devam ediyor. Yaz sezonunda, genellikle renkli cüzdanlar ve hafif cüzdanlar kadınlara eşlik ederken, sonbahar / kış döneminde ise; bu cüzdanlar yerini deri cüzdanlara bırakmaya başlıyor.  Deri tasarımlar ile kaliteden ödün vermeyen kadın cüzdan modelleri, büyük ve gösterişli olmalarıyla da dikkat çekiyor. Eylül ayına girdiğimiz bu dönemlerde, kışa hazırlık yapmaya başladık bile. Kış döneminde, eğer büyük çantalar tercih ediyorsanız, yanınızda büyük deri cüzdanları rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Bu büyük tasarımlı ve bol fermuarlı deri cüzdanlar bu sezon da dikkat çekmeye devam ediyor.
Deri cüzdanlara ek olarak, sonbahar / kış sezonunun bir diğer favori kadın cüzdan modeli ise; kroka cüzdan tasarımları. Kroka cüzdan modeli ile, tarzınızı her ortamda asil bir şekilde yansıtabilirsiniz.  Kroka cüzdanlar hafif yılan derisini anımsatan şıklığı ile, her kadının çantasında mutlaka olması gereken bir parça olarak sayılabilir. Özellikle,  stilinize dokunan bir aksesuarınız olmasını istiyorsanız, kroka cüzdan ile doğru bir tercih yapmış olursunuz. Ayrıca bu modelde de, size hitap eden farklı renkli cüzdanlardan birini tercih edebilirsiniz. Ancak; bizim önerimiz zaten şık bir parça olduğu için, kroka cüzdanlarda çok renkliliği tercih etmemeniz. Renkli cüzdanları daha çok yaz sezonunda kullanmakta fayda var.
O gece, çok fazla kartınız ama minicik bir gece çantanız size eşlik edecekse, tercihinizi kartlık modellerinden yana kullanabilirsiniz. Kartlıklar da bu sezon  favori olmak ile birlikte, hem hafiflik hem de kullanım kolaylığı açısından çokça tercih ediliyor. Kartlıkların, özellikle ufak gece çantaların içine sığmayan büyük kadın cüzdanlarına iyi bir alternatif olduğunu söyleyebiliriz.  Ayrıca kartlıkları gündelik olarak da kullanabiliriz. Gündüzleri yanınıza çok eşya almadan çıkmak istediğinizde ya da yürüyüşe spora vs. gittiğinizde size ağırlık yapmayacak pratik bir tercih. Bazı kartlıklarda bulunan bozuk para fermuarları da oldukça işlevseldir. O kısma hem nakit paranızı hem de bozuk paralarınızı sığdırıp kendinizi hızlıca evden dışarı atabilirsiniz.

Alışveriş Sepetin

Sepetiniz henüz boş
SİPARİŞİ TAMAMLA ALIŞVERİŞE DEVAM ET

HESABINIZA GİRİŞ YAPIN

parolanızı mı unuttunuz?
ÜYE DEĞİLSENÜYE OL