Gizlilik Politikası

Coquet Accessories

Gizlilik politikamız sadece Coquet Accessories müşterilerini ve çevrim içi hizmetlerimizden faydalanan müşterilerimizi kapsamaktadır.

Coquet Accessories,hizmetlerimizden yararlanırken gizliliğinizin korunmasını sağlamaya çalışmaktadır. Buna yönelik olarak kişisel verilerinizin nasıl işleneceğini ve korunacağını belirleyen bir politikamız bulunmaktadır. Bu veri politikasında yapılan değişiklikleri bizi internet üzerinde ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

 

Kişisel verilerinizi nasıl kullanırız?

Size verdiğimiz vaatleri yerine getirmek ve bizden talep ettiğiniz hizmeti size sunabilmemiz için sizden kişisel verilerinizin toplanması için onay alıyoruz. Verileriniz aşağıda belirtilen amaçlar için gereklidir:
Coquet içinde size özel hesabınız oluşturulması için (örn. isminiz, e-posta adresiniz)
Haber bültenleri ve kataloglar gibi pazarlama teklifleri göndermek için (örn e-posta adresiniz, isminiz ve posta adresiniz)
Sorularınıza cevap vermek ve yeni veya değiştirilmiş hizmetler hakkında sizi bilgilendirmek için (örn. e-posta adresiniz)
Çevrimiçi düzenlenen yarışmalarda kazananları bildirmek için (örn. e-posta adresiniz, adınız, ev adresiniz ve telefon numaranız)

Verileriniz size sunduğumuz servislerin gerektirdiği süre kadar, ya da yasalarca izin verildiği süre kadar saklanır. Bu süre sonunda kişisel verileriz silinir. Verileriniz devam eden sözleşmelere ilişkin yasal zemin çerçevesinde veya muhasebe kuralları gibi yasal depolama gereksinmelerinde silinemez.

Haklarınız nelerdir?

Tarafımızca kaydedilen kişisel bilgileriniz hakkında bilgi alma hakkınız vardır. Bilgileriniz yanlış, eksik ya da alakasız ise, bilgilerin düzeltilmesini ya da silinmesini talep edebilirsiniz. Pazarlama bünyesinde kullanılan kişisel verilerinizin onay iznini istediğiniz zaman geri alabilirsiniz. (örn. Haber bültenlerinin gönderilmesi ya da e-posta adresinize tekliflerin gönderilmesi). Lütfen Haber bültenlerini iptal ettirmek için, her gönderilen haber bülteni altında bulunan, üyelikten çıkma bağlantısını kullanınız.