İade Şartları


Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde coquet.com.tr'ye hesabım sayfasından başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda iade etmek istediğiniz ürünü geri gönderirken herhangi bir kargo bedeli ödemezsiniz.

İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekmektedir.

İade etmek istediğiniz ürün/ürünler ve iade formunu eksiksiz doldurarak sipariş numaranızla birlikte MNG Kargo (444 06 06) ile aşağıda belirtilen adresimize karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz. MNG Kargo haricinde farklı bir kargo şirketiyle karşı ödemeli olarak gönderilen paketler teslim alınmamaktadır.

 

 

İade Adresimiz:

Pama Mağazacılık A.Ş. Coquet Accessories

19 Mayıs Cad. Nova Baran Çarşısı No:4 Kat:3 Şişli - İstanbul

 

İade Kapsamı Dışında Kalan Ürünler

Gece çantaları, küpe, hızma, piercing gibi hijyenik ürünler iade alınamamaktadır.

Tek kullanımlık ürünler, kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, iç giyim ürünleri, mayo, bikini, kırtasiye malzemeleri iade alınamamaktadır.

İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kullanılmamış, paketi hasar görmemiş, tekrar satılabilme özelliği bozulmamış olması, varsa tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile birlikte geri gönderilmesi gerekmektedir.

Kullanılmış, paketi hasar görmüş, varsa tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile birlikte gönderilmeyen iadeler kabul edilmeyecektir. Bu durumda kargo ücreti coquet.com.tr tarafından karşılanmayacaktır.

İade edilen ürünler için yapılacak ödeme ürün bedeli kadar olup, siparişi oluşturma sırasında ödediğiniz kargo bedeli geri ödenmeyecektir.

 

Değişim Şartları

15 gün içerisinde size en yakın Coquet Accessories mağazalarında faturanız ile birlikte değişim yapabilirsiniz. Ürünlerin hiçbir şekilde kullanılmamış, tam ve eksiksiz olması şartıyla satış faturasının ibrazı ile kabul edilebilir.

Yukarıda geçen İade Kapsamı Dışında Kalan Ürünler'de değişim yapılmamaktadır.

İnternet sitemizden değişim yapmak isterseniz Coquet.com.tr hesabım sayfasından başvurarak renk/beden değişim talebinde bulunabilirsiniz.